קצת עלי

איירין שוורצגלס

אשמח שנכיר לפני..
נעים להכיר , אני איירין שוורצגלס מומחית למכירות ב -10 שנים האחרונות .
התחלתי בעולם המכירות צעירה ובכלל כוונתי לא הייתה להפוך את עולם המכירות למקצוע.
בתחילת דרכי הייתי ילדה ביישנית ועולם המכירות היה דרך בשבילי לטפל בעצמי , החלטתי שאני נלחמת בפחדים ,נלחמת בביישנות והכי חשוב החלטתי להוכיח לעצמי שאני יכולה לעשות מה שאני רוצה.
למדתי הרבה , התחלתי לעבוד במוקדי מכירות , במכירות פרונטליות , מצאתי את עצמי מוכרת כרטיסי אשראי לאנשים כאשר איני מאמינה בכלל בניהול כלכלי עם כרטיסי אשראי וככה הבנתי שלמכור זה לא להאמין במוצר כלשהו זה לזהות צורך ולתת פתרון וכך פיתחתי את הגישה שלי למכירות והחלטתי שלעולם לא אמכור למישהו משהו שהוא לא צריך.
במהלך עבודתי כמוכרת כרטיסי אשראי גיליתי ש 90 אחוז מלקוחות החוזרים בחנות כאשר מבקשים מהם אמצעי תשלום הם משלמים באשראי.
כך הבנתי שיש צורך ואז גיליתי שבשימוש הכרטיס אשראי שאני אמורה למכור להם הם יכולים להנות מהטבות נוספות כמחזיקי האשראי , חיברתי אחד ועוד אחד ויצא לי שלוש , הבנתי שאני חייבת למכור להם את הכרטיס אשראי שיש לי להציע להם כי אני עוזרת להם לחסוך כסך ואין לזה שום קשר למחשבה שלי על שימוש בכרטיסי אשראי הרי גם ככה הם משתמשים בכרטיסים אז למה לא לקבל גם הנחות נוספות ולחסוך כסף ?
היום אני מלווה בעלי עסקים להגדלת ההכנסות שלהם , אני עוזרת לאנשים להגשים את החלום , אני מחייה את העסק , איך אמרו גדולים ממני – מכירות זה האוויר של העסק , בלי מכירות אין הכנסות ובלי הכנסות העסק לא יכול להמשיך להתקיים.

אז אם גם לך יש את הרצון להחיות את העסק או אפילו רק לחזק אותו ולהגדיל אותו ולהפוך אותו לכל מה שחלמת אני מזמינה אותך להתקשר אלי כבר עכשיו

% 0
לקוחות מרוצים
0
הרצאות שהעברתי
0
עסקים שליוויתי
0
שנות נסיון