גיוס לקוחות באמצעות שירות טלמרקטינג חיצוני, מהם היתרונות?

טלמרקטינג

קיימות מגוון דרכים לגייס לקוחות חדשים לעסק. באמצעות לקוח הממליץ עליכם בשיטה של בניית קשרים מפה לאוזן, באמצעות פרסום במדיה המסורתית כמו: הרדיו, הטלוויזיה והעיתונות הכתובות או במדיה דיגיטלית. לצד שיטות אלה קיימות גם דרכי שיווק ישיר כמו דואר פיזי הנשלח ללקוח, פרסום באי־מייל ומכירות באמצעות שיחות מכירה טלפוניות. במאמר זה נסקור לעומק את היתרונות של שימוש בחברת טלמרקטינג לשיווק טלפוני ישיר.

מגיעים ישירות ללקוח

שיווק ישיר ללקוחות באמצעות הטלפון מאפשר להגיע ללקוח עצמו ללא מתווכים. בניגוד לפרסום מודפס או דיגיטלי, השיחה הטלפונית מאפשרת לזהות את הצרכים של כל לקוח ולקוח באופן פרטני, ולענות על התנגדויות בצורה אישית. למשל, אפשר לזהות אם המוצר מתומחר בצורה לא נכונה (יקר מדי) עבור רוב הלקוחות, ולהעניק ללקוחות הנחה מיידית. לצד כל אלה, הקשר עם הלקוח מסייע גם לדעת מהן הסיבות שלא רכש את השירות קודם לכן. שבירת ההתנגדויות של הלקוח, הצפות בזמן השיחה הטלפונית, מגדילות את כמות המכירות בכל פרויקט.

בניית מוניטין לאורך זמן והכרות עם המותג

כאשר פונים ללקוחות באופן ישיר במסגרת שיחות טלמרקטינג מקבלים ערך מוסף מתהליך השיווק. לקוחות שזוכים לשיחת טלפון שומעים בפעם הראשונה על המותג שלכם ונחשפים אליו. גם אם לא יבצעו באותו רגע החלטה לרכוש אותו, הם ידעו שהוא קיים, וכאשר יזדקקו לשירות יוכלו להזמין אותו. מיתוג של חברה אורך זמן, במיוחד כאשר פונים לקהל נישתי. פנייה ישירה למאות או אלפי לקוחות פוטנציאליים בחודש בצורה אדיבה וללא לחץ לקנות, תסייע לחברה לאורך זמן.

אפשרות משלוח מידע באי־מייל בלי לעבור על חוק הספאם

פרויקט שיווק בטלמרקטינג באמצעות חברה חיצונית מאפשר לכם לבצע עוד תהליך שיווקי חשוב – משלוח מידע על החברה לכתובות אי־מייל באישור הלקוח. לאחר שלקוח התעניין במוצר וביקש לקבל מידע נוסף בדואר האלקטרוני, אתם רשאים לשלוח לו דיוור בודד. המידע הזה נשאר בתיבת הדוא"ל לאורך זמן ואם יזדקק לשירות שלכם יוכל להזמינו.

מדוע כדאי לבצע את שיחות המכירה באמצעות חברה חיצונית?

חברה חיצונית המעניקה שירותי מיקור חוץ בתחום הטלמרקטינג יכולה לבצע כמות גדולה של שיחות אפקטיביות בכל יום. הטלפנים שלה מיומנים מאד בשבירת התנגדויות של הלקוח, והם יכולים להגיע לכמות מכירות גדולה בכל יום. מעבר לכך, הם יכולים לשלוח את התכתובת בדואר האלקטרוני או באמצעות אפליקציית ווטצאפ תוך כדי שיחה. עם השנים מפתחים את המיומנות לבצע מספר פעולות במקביל כדי לפעול באפקטיביות, ולהגיע לכמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים.

לסיכום, אם אתם רוצים להגדיל את כמות המכירות ולהגיע לחשיפה מקסימלית של המותג שלכם, שירותי טלמרקטינג במיקור חוץ יכולים להיות הפתרון המשתלם והאפקטיבי ביותר עבורכם.

פנו אלינו עוד היום באמצעות טופס צור קשר, בטלפון או בווטצאפ, וקבלו הצעת מחיר לבנק שעות של טלמרקטינג המותאם לצורכי העסק שלכם!